Read Zostaň so mnou by Gayle Forman Free Online


Ebook Zostaň so mnou by Gayle Forman read! Book Title: Zostaň so mnou
The author of the book: Gayle Forman
Date of issue: 2014
ISBN: 8055140669
ISBN 13: 9788055140667
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 924 KB
Edition: Ikar

Read full description of the books Zostaň so mnou:

Talentovaná violončelistka Mia má sedemnásť rokov a vlastne všetko, po čom jej srdce piští – trochu otravnú, ale milujúcu rodinu, priateľa rockera Adama, bezstarostný život. Keď ju prijmú na prestížnu umeleckú školu na opačnom konci krajiny, čaká ju prvé vážne rozhodnutie – láska a rodina, alebo vytúžené štúdium hudby?

V jedno februárové ráno je odrazu všetko inak. Na rodinnom výlete s rodičmi a bratom na okamih spokojná zavrie oči, a keď ich otvorí, ocitne sa v priekope pri ceste. Na jej okraji vidí havarované auto a mŕtvych rodičov, počuje Beethovenovu sonátu. Krátko nato zbadá ďalšie telo. S úžasom zistí, že hľadí sama na seba, a nevyhnutne si musí položiť otázku: Som mŕtva?

Ešte včera mala veľa možností, ako sa jej život mohol uberať ďalej. Nič z toho už neplatí a Mia stojí pred novou, oveľa osudovejšou otázkou: Zostanem? Sú tu členovia rodiny, oddaný Adam, super kamoška Kim, hudba. Ale aj jej dochrámané telo a duša s oveľa početnejšími ranami.
V tomto divadle je režisérkou len ona.

Read Ebooks by Gayle FormanRead information about the author

Ebook Zostaň so mnou read Online! Gayle Forman is an award-winning internationally bestselling author. Her books include Just One Day, Just One Year, I Was Here, Where She Went and If I Stay, which was made into a major motion picture starring Chloe Grace Moretz.

Her newest novel, Leave Me, is her first one starring adults. (She refuses to say it's an adult novel because she knows plenty of adults read YA and vice-versa).

Gayle lives with her husband and daughters in Brooklyn.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Zostaň so mnou
Read EBOOK Zostaň so mnou by Gayle Forman Online free

Download PDF: zosta-so-mnou.pdf Zostaň so mnou PDF