Read Rituály dospělosti by Octavia E. Butler Free Online


Ebook Rituály dospělosti by Octavia E. Butler read! Book Title: Rituály dospělosti
The author of the book: Octavia E. Butler
Date of issue: 1998
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 989 KB
Edition: Polaris

Read full description of the books Rituály dospělosti:

Mimozemšťané, kteří si říkají Oankali, zachránili zemi. Za jistou cenu. Potřebují k životu neustálou genetickou výměnu... a lidé jsou pro ně nový materiál ke křížení. Odpůrci odmítají Oankali a snaží se žít svobodným životem v přírodě jako poslední generace sterilního lidstva. Stávají se z nich sebevražední divoši, kteří kradou a mrzačí polomimozemské děti, aby je mohli prohlašovat za vlastní. Akin je kříženec, mladý oankalský konstrukt, jehož tělo je mostem mezi světy. Vypadá jako člověk, ale pamatuje si, jaké to bylo v matčině lůně, umí ochutnávat molekulární struktury a dokáže zabíjet jedovatým dotekem...
Akin, unesený z oankalského domova, je uvržen do společnosti odpůrců, společnosti zoufalství, násilí, touhy - a hrdosti. Může své věznitele pochopit jedině tak, že se stane méně cizím. Může odpůrcům pomoci jedině tehdy, když se stane více cizím. Akin může lidi bránit jen tím, že se stane Oankali. A jestli se pokusí lidstvo zachránit, lidé ho zabijí.

Read Ebooks by Octavia E. ButlerRead information about the author

Ebook Rituály dospělosti read Online! http://octaviabutler.org/

Octavia Estelle Butler was an American science fiction writer, one of the best-known among the few African-American women in the field. She won both Hugo and Nebula awards. In 1995, she became the first science fiction writer to receive the MacArthur Foundation "Genius" Grant.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Rituály dospělosti
Read EBOOK Rituály dospělosti by Octavia E. Butler Online free

Download PDF: rituly-dosplosti.pdf Rituály dospělosti PDF