Read Krucha jak lód by Jodi Picoult Free Online


Ebook Krucha jak lód by Jodi Picoult read! Book Title: Krucha jak lód
The author of the book: Jodi Picoult
Date of issue: May 4th 2010
ISBN: 837648396X
ISBN 13: 9788376483962
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 445 KB
Edition: Prószyński i S-ka

Read full description of the books Krucha jak lód:

Rodzice oczekujący narodzin dziecka mają tylko jedno życzenie: żeby było zdrowe. Nie musi być idealne. Charlotte i Sean O’Keeffe – małżeństwo z kilkuletnim stażem – starają się o kolejne dziecko. Kiedy na świat przychodzi ich młodsza córka, okazuje się, że cierpi na rzadką chorobę genetyczną objawiającą się niezwykłą łamliwością kości. Ciążę Charlotte prowadziła jej najlepsza przyjaciółka – Piper. Po jednym z niewinnych upadków Willow, który kończy się złamaniem obu kości udowych, Charlotte i Sean szukają pomocy u prawnika. Ten doradza im wytoczenie Piper procesu o błąd w sztuce lekarskiej… Wygranie sprawy gwarantowałoby rodzinie odszkodowanie, a co za tym idzie, lepszą opiekę nad córką. Jest tylko jedno ale – matka musi przyznać, że usunęłaby ciążę, gdyby wiedziała o chorobie córki. Czy zdecyduje się na taki krok? Jak wiele poświęci z miłości do dziecka?

Niezwykle emocjonująca i głęboko poruszająca powieść Jodi Picoult ukazuje rodzinę żyjącą z nieprawdopodobnym ciężarem, walkę o utrzymanie rodzinnych więzi oraz potężną siłę miłości. Bestsellerowa autorka z właściwą sobie finezją i głębią przedstawia niezapomnianą opowieść o tym, jak kruche jest życie oraz do czego może posunąć się człowiek, kiedy chce je chronić.

Read Ebooks by Jodi PicoultRead information about the author

Ebook Krucha jak lód read Online! Jodi Picoult is the author of twenty-three novels, including the #1 New York Times bestsellers Leaving Time, The Storyteller, Lone Wolf, Between the Lines, Sing You Home, House Rules, Handle with Care, Change of Heart, Nineteen Minutes, and My Sister’s Keeper. She lives in New Hampshire with her husband and three children.

Her new novel, SMALL GREAT THINGS, is available in hardcover, ebook, and audio on October 11th.

Website: http://www.jodipicoult.com/

Facebook: https://www.facebook.com/jodipicoult

Twitter: https://twitter.com/jodipicoultEbooks PDF EpubAdd a comment to Krucha jak lód
Read EBOOK Krucha jak lód by Jodi Picoult Online free

Download PDF: krucha-jak-ld.pdf Krucha jak lód PDF